O meni

Zdravo, moje ime je Nuša. Stara sem 14 let in obiskujem 9. razred osnovne šole Livada Velenje. Po končani osnovni šoli se nameravam vpisati na Gimnazijo Velenje. To bo bila najboljša odločitev glede na to da še ne vem kaj bi rada počela v življenju. Imam tudi mlajšo sestro Nejo. V prostem času rada ustvarjam, predvsem rišem, se igram s svojo psičko ali pa grem ven s prijatelji. Tri leta nazaj sem tudi začela trenirati boks zato je tudi boks velik del mojega vsakdana. Sem del tekmovalne skupine Boks klub Ringa Velenje, prav tako pa sem bila leta 2019 tudi državna podprvakinja v svoji kategoriji. Poleg tega pa tudi zelo rada spoznavam nove ljudi. Prijatelji bi me najverjetneje opisali kot vedno nasmejano, živahno, prijazno, najbolj pa kot osebo ki bo vedno priskočila na pomoč.

Jaz.
Moje in Timejine noge 😀 !
Ta vnos je bil objavljen v O meni. Zaznamek za trajno povezavo.